menu

Technické podmínky kapely Aleš Brichta Project

 1. Jeviště (prostor pro hraní) – musí být zastřešený, suchý, minimálně 8x5 metrů včetně prostoru pro bicí, který musí být velký minimálně 2x3metry. Bezpečné přípojky 230V, vše dle stageplanu.

 2. Přístup – pořadatel na své náklady zajistí minimálně 2hod před vystoupením a minimálně 1hod po vystoupení 2 pomocníky na stěhování aparatury. Trasa pro stěhování bude volná a snadno přístupná.

 3. Ozvučení – ozvučení akce na své náklady zajistí pořadatel akce, technické parametry jsou uvedeny ve stageplanu.

 4. Šatna – pořadatel zajistí uzamykatelnou šatnu (místnost) pro 9 lidí a osobní věci muzikantů. Stůl, židle 9ks, WC, občerstvení : (jídlo pro 9 lidí dle možností pořadatele a to 5x po vystoupení)

  (pití – 20x Pilsner Urquell, 4x2Lneperlivá
  voda, 2x2L perlivá voda, příp. Tuzemský+cola či kofola po vystoupení)

 5. Zvuková zkouška – min.30-35min těsně před vystoupením, kapela bez Aleše Brichty.

 6. Adresy – agentura REDMAG obdrží od pořadatele informace, které budou obsahovat přesnou adresu místa konání akce, datum vystoupení, začátek akce a celkovou délku vystoupení a to nejpozději týden před samotnou akcí.

 7. Parkování – pořadatel zajistí dobrý přístup dodávkou k pódiu, nebo sálu, popřídě KD, kde se bude akce konat. Dále pořadatel zajistí parkovací místo pro dodávku a po domluvě bude-li třeba ještě pro jeden osobní automobil.

 8. Backstage – pořadatel zajistí, aby neměly přístup třetí osoby do prostoru na pódium, do šatny a na backstage.

 9. Stánek – pořadatel zajistí místo se stolkem, nebo stánek v hledišti konané akce, který by kapele sloužil k prodeji merchandise. Prodej bude probíhat 1hod před vystoupením, v průbehu koncertu AB Project a 0,5hod po vystoupení.