menu

Rockové Vánoce na Barče 2024

 


Máte rádi klasiku? Pak si určitě nenechte ujít „Rockové Vánoce 2024 na Barče“!

ALEŠ BRICHTA PROJECT, němečtí AXXIS + a jako překvapení Special Guest!

 

„Rockové Vánoce na Barče“, tento rok plánované na pondělí 16. prosince, jsou již desítky let velkým vánočním mejdanem zpěváka Aleše Brichty. Letos budou mít na programu opravdovou klasiku v pořadí: Aleš Brichta Project, AXXIS a speciální set představí jedinečná kapela, která bude oznámena v průběhu roku!

„Barča“ se tak opět vrací ke kořenům, kdy koncem 80. let byl „Kulturní dům Barikádníků na Praze 10“ opravdovou baštou rocku v tehdejším Československu.

 

Výběr kapel pro letošní večírek rozhodně není náhodný:

Němečtí AXXIS oslaví v rámci Rockových Vánoc 2024, v KD Barikádníků, 35. výročí existence kapely!!!!

 

V pondělí 16. prosince 2024 odehrají AXXIS svůj jubilejní koncert v Praze, a to u příležitosti 35. výročí založení kapely. Vystoupí jako zvláśtní host formace Aleš Brichta Project.

Na léto 2024 také plánují vydání nového, zatím nepojmenovaného dlouhohrajícího alba.

"Naši fanoušci museli dlouho čekat, ale myslíme si, že načasování vydání alba v souvislosti s výročím kapely je skvělé," uvádí Bernhard Weiß, zpěvák kapely.

Hudební kořeny skupiny leží v tradičním heavy rocku 70. a 80. let. Weißův unikátní vokální styl je další charakteristikou značkou skupiny.

Jsou jednou z německých rockových kapel, které mají i po více než třech desetiletích existence stále co ŕíct – dnes možná ještě více než kdy jindy

Před více než 30 lety se AXXIS zapsali do hudební historie už svým debutem "Kingdom of the Night". Dodnes je toto album jedním z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších německých hard rockových alb vůbec. Za svého působení na scéně AXXIS zažili a přežili nejednu změnu na hudebním trhu, možná I kvůli tomu, že se vždy prezentovali jako proměnliví a autentičtí zároveň.

Klávesista Harry Oellers: "Těšíme se na skvělý koncertní zážitek. Česká Republika je pro nás hodně důleźitá. Odehráli jsme u vás bezpočet koncertů, festivalů jako třeba Masters of Rock ale i společné turné se skupinou CITRON.”

 

https://axxis.de/

 

https://www.facebook.com/axxis

 

Kapela XY- Special Guest + překvapení, které rozhodně bude stat za to!

 

Název kapely bude oznámen v průběhu roku.

 

Aleš Brichta Project


… mejdan tradičně uzavře. Zazní nejvýraznější hity, ale určitě nebudou chybět ani slavné skladby, které duněly Barčou už před více než třiceti lety…

 

https://www.brichta.cz/


Akce začíná již v 18 hodin, cena vstupenek na místě 650.-Kč, v předprodeji 550,-Kč anebo za nepřekonatelných 499Kč osobně k vyzvednutí pouze v Redmagu, Panská 10, Praha 1 (volejte 603777711).

ALEŠ BRICHTA - SBĚRATELSKÁ EDICE POŠTOVNÍCH ZNÁMEK