menu
Aleš Brichta

Aleš Brichta

Narodil se 9. srpna 1959 v Praze. S hudbou začínal ještě ve školních lavicích. Nejprve jej ovlivnila americká country. Jako by hudba drsných chlapíků předznamenala jeho pozdější vývoj a směr. V pubertě přičichl k rockové hudbě a vedle studia na střední a později vysoké škole ekonomické postupně vystřídal několik skupin. Od garážových, až po Kentaur, či Projektil, aby se znovu objevil v Apadu (pozdější Nasycen), ve kterém fungoval už od osmdesátého roku a z něhož záhy vykrystalizovalo jádro pozdější legendy jménem Arakain.

Více zde
Aleš Brichta Project

Zbyněk Haase

Narozen: 29.3.1981 Ústí nad Labem, absolvent Střední Průmyslové školy Chemické v UL, obor Analytická chemie, téměř absolvent Konzervatoře v Teplicích, obor klasická kytara. Učitel v ZUŠ Chabařovice. Kytarista v orchestru Severočeského divadla. Mezi jeho oblíbené kapely patří : Iron Maiden, Testament, Megadeth, Pantera a mnoho dalších. 

Nástrojovka kytary: Framus Panthera custom-pro, Epiphone SG special, Bach SG, Gibson Les paul jr, elektroakustika Hohner, španělka R.Moreno, 4 strunné banjo a mandolínu nepočítám :) 


Více zde

Roman Haase

Narozen: 4.1. ve znamení kozoroha, Absolvent hudební Konzervatoře v Teplicích, nástroj: bicí zn.Sonor Designer a DW Collector, činely: Istambul Alchemy profesional, double pedal – Pearl Eliminator Demon, paličky Funky Hickory oblíbená muzika: Sting, Phil Collins, Nickelback, Linkin park, Iron Maiden, Manowar, Testament a spousta dalšího… 

Více zde

Tomáš Matějka

Narozen: 18.2 1991 v Roudnici nad Labem

Studium: Vyučený zámečník a absolvent konzervatoře Jaroslava Ježka, obor basová kytara

Oblíbené kapely (interpreti): Mercenary, The human abstract, Papa roach, Linkin Park, Muse, Limp Bizkit, Pearl jam, Sonic Syndicate, Twelve Foot Ninja, System of a Down, Korn, Dirty Loops, Matisyahu, Newton Faulkner, Bruno Mars.

Hobby: Hudba, Jízda na motorce i na kole, kempování, výlety do přírody a v poslední době zahradničení :)

Více zde

David Vaněk, DiS

Vystudoval na konzervatoři Jaroslava Ježka, obor rocková kytara.

V současné době je pedagogem rockové kytary na Mezinárodní konzervatoři v Praze

Dále působí například: Aleš Brichta Project, Aleš Brichta Trio, alternace u Báry Basikové, učitel a vedoucí strunného oddělení v ZUŠ Harmony, učitel hudební nauky v ZŠ Dolní Břežany na druhém stupni.

Více zde
Zdeněk Vlč

Zdeněk Vlč

Základy klavíru absolvoval na LŠU. Vystudovanému oboru energetika SPŠE se věnoval krátce a po mnoha rozličných jazzrockových projektech se ve dvaadvaceti letech stává hudebníkem z povolání (PKS, PRAGOKONCERT) s kapelami jako např. studiová a doprovodná TUTTI (ALEŠ ULM, PAVEL BOBEK, EVA OLMEROVÁ, JIŘÍ HELEKAL a jiní), poté DUO SATURN („Na kytaru kluci v parku hrají" – J.URBANOVÁ, N.NOSKOVÁ), různé plesové taneční soubory (KROKUS, X-BAND, BOTYČANKA, ORCHESTR FR. KOŘÍNKA, VÍTOVCE, aj.)

Více zde