Forum

Toto je forum, kde můžete zapisovat vaše příspěvky. Musíte se předem přihlásit (a ještě předtím registrovat – je to pro bezpečnost vašich příspěvků). Příspěvky zde psané nemusí vyjadřovat názory kapely nebo Aleše Brichty.

Příspěvky mohou vkládat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
| REGISTROVAT

Registrací souhlasíte s níže uvedenými pravidly fóra.

Pravidla fóra

Na fóru musí být dodržovány veškeré zákony České republiky.
Musí být dodržovány morální zákony (vulgarity, zesměšňování, rasové projevy).
Spam a jiná reklama je zakázána.
Je zakázáno sdílet informace o zdrojích nelegálního obsahu. Porušujete tímto autorská práva tvůrců, a tím zákon č. 121/2000 Sb., zákon o právu autorském.
Není dovoleno do fóra posílat jakékoli hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné, zastrašující, sexuálně orientované nebo jiné příspěvky a/nebo materiály, které by mohly porušovat zákony.
Každý uživatel je oprávněn zaslat jakékoliv námitky k příspěvku/ům a/nebo materiálu, který zaslal jiný uživatel, mailem administrátoru nebo moderátorům fóra.
Za obsah příspěvku nese veškerou odpovědnost autor příspěvku. Pro případ identifikace uživatele je zaznamenávána IP adresa všech příspěvků.
Administrátor a/nebo moderátoři jsou oprávněni v případě porušení těchto pravidel fóra odstranit nebo jakýkoliv způsobem změnit Vámi zaslaný příspěvek a/nebo materiál, nebo okamžitě a trvale vyhostit autora příspěvku z fóra.